Розробка корпоративного сайту

Переваги корпоративного сайту

Корпоративний сайт – інструмент грамотної організації роботи, вирішальний безліч завдань. Замовивши його розробку професіоналам, ви допоможете бізнесу вийти на якісно новий рівень, і у вас з’явиться реальний шанс оптимізувати його за допомогою додаткових продажів online.

Корпоративний ресурс:

  • цілодобово забезпечує паралельний доступ до актуальних і цінних даними великій кількості користувачів;
  • миттєво передає інформацію шляхом розсилок;
  • дозволяє досліджувати статистику відвідувань;
  • містить максимально докладні відомості.

І це лише частина можливостей корпоративного сайту! За допомогою нього власник заявить про себе на весь світ, адже інтернет не знає кордонів. Зупинившись на ефектному, місткому дизайні порталу, господар ресурсу зможе авторитетно представити себе, а також запам’ятатися і поступово стати впізнаваним для потенційних клієнтів.

Розробка сайту компанії в Україні

Створення сайту – послуга не дуже доступна навіть в умовах мегаполісу. У зв’язку з цим частину комерційних організацій обмежуються створенням сайту-візитки. Однак навіщо виготовляти презентаційний продукт з урізаними можливостями, якщо за порівнянну суму можна дозволити собі повноцінний поліфункціональний портал? І якщо вас цікавить підготовка корпоративного сайту по зваженої вартості, значить вам – сюди. Все самодостатні ресурси, що зійшли з нашого «конвеєра», виглядають добротно, відрізняються вивіреним меню і комфортним юзабіліті (тобто інформація подана і систематизована в зручному для користувача форматі).

UpTarget охоче представить власне портфоліо для ознайомлення всім бажаючим, щоб мати загальну картину про рівень майстерності персоналу. Для проекту кожного наступного замовника ми ставимо якісну планку все вище і вище.

Специфіка корпоративного сайту

Якщо спеціалізація вузька, бізнес новий і поки що не дає прибутку, вартість розробки може не окупитися, тому в цьому випадку підійде і візитка. Інша справа, коли бізнес масштабний, конкурентоспроможний і розвивається, а ніша на ринку ще ніким не зайнята (таке хоч і нечасто, але зустрічається). Для PR-кампаній та акцій, тотального залучення інвесторів і нових партнерів без потужної інтернет-майданчики навряд чи обійтися. Замовнику зовсім не потрібно витрачати час на те, щоб щодня спілкуватися з розробниками, тикаючи пальцем в екран і пояснюючи: тут, мовляв, підтягніть, а тут новинну стрічку розмістимо, і так далі. Наша команда виконавців – досить тямущі і проникливі фахівці, яким не треба пояснювати по десять разів одне і те ж. У домовлений термін вони представлять готове замовлення, що відповідає очікуванням клієнта. Конструювання корпоративних сайтів під ключ, можливість в будь-який момент врахувати додаткові побажання, підкоригувати створення порталу, дати рекомендації по дизайну або характером функціоналу – в цьому сенс нашого повсякденного праці, яким ми дорожимо і який постійно вдосконалюємо.

Етапи розробки корпоративного сайту

  • реєстрація домену з ім’ям власника (фірми) і виділення окремого хостингу з гарантією його продовження;
  • ексклюзивний, неординарний дизайн;
  • можливість інтеграції як одно-, так і багаторівневих систем управління;
  • створення внутрішньої пошти, новинний сторінки, шаблону зв’язку клієнтів з менеджерами, пошуку по сайту, реєстрації та ін .;
  • встановлення лічильника відвідувачів, перегляд відомостей про найбільш улюблених користувачами сторінках, зокрема відвідувань, їх географії, а також джерелах, звідки з’являються люди (пошукові системи і посилання на форумах).

За великим рахунком, створення корпоративних сайтів обходиться недешево. Наш багатий практичний досвід, а також особистісний підхід до потреб і потреб кожного клієнта дозволяють оперативно його обслуговувати. Ми не нав’язуємо зайвий сервіс (а значить, і зайві витрати), якщо впевнені, що він необов’язковий. Все це в черговий раз свідчить про високий клас нашої роботи і культурі інтелектуальної праці.