Розробка сайтів на WordPress

WordPress є одним з найпопулярніших засобів (CMS) для створення сайтів і просування в інтернеті будь-яких комерційних проектів. Більше 25% всіх сайтів в мережі функціонують саме на цьому інструменті, в тому числі – сайти найбільших корпорацій і найпопулярніших брендів.

Завдяки WordPress можна створити будь-який складний проект в інтернеті, будь то магазин, сайт-портфоліо, новинний портал та інші інтернет-ресурси. Це найоптимальніший варіант для просування будь-якого бізнесу в будь-якому форматі, будь то сайт-візитка, сайт послуг, корпоративний сайт або навіть інтернет-магазин.

WordPress ідеально підходить для розробки сайтів, які рекламують різні види сервісу. На його базі можна створити проект в будь-якому комерційному напрямку:

 • надання медичних або юридичних послуг;
 • ремонт квартир і будинків;
 • установка кондиціонерів;
 • буріння свердловин;
 • будівництво;
 • освітні послуги, навчання;


Цього вдається досягти завдяки можливості якісно структурувати будь-який контент. З Вордпресс можна додати на сайт домашню сторінку, посилання на розділи, фото- і відеоматеріали. Це легко досягається за рахунок безлічі модулів і плагінів. В результаті сайт виходить чітко структурованим, з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом, щоб відвідувач міг легко зорієнтуватися в обстановці сайту.

У WordPress задіяні наступні модулі:

 • PHP версії 5.6;
 • MySQL версії 5.0;
 • модуль Apache mod_rewrite;
 • PHP версії 4.3;
 • MySQL версії 4.1.2;

Сервіс передбачає підключення додаткових модулів, таких як онлайн-консультант, розсилка по електронній пошті, форма зворотного зв’язку і посилання на соцмережі. Перше, що повинен зробити замовник – підібрати домен і хостинг, а все інше за вас зробить фахівець з програмування та SEO-просуванню в мережі. Далі CMS встановлюється на обраний сервер, після чого програміст переходить на сторінку для входу в обліковий запис адміністратора. Потім потрібно вибрати дизайн сайту, а саме – теми, які будуть на головній та інших сторінках. Вордпресс пропонує більше сотні тем в настройках, так що у вас обов’язково буде вибір.

Як тільки буде обраний дизайн сайту, можна буде почати заповнювати його контентом. WordPress передбачає два різновиди контенту: сторінки і запису. Записи являють собою частину блогу, вони показані в зворотному порядку, а сторінки – контент статистики, наприклад, сторінку контактів, сторінку з інформацією про власника сайту і інші відомості.

Якщо не змінювати нічого в налаштуваннях WP, на головній сторінці сайту будуть показані записи з блогу. Є можливість це змінити, змусивши WordPress показувати головною сторінкою веб-сайту саме ту, яку ви захочете. Також розробник може створити окрему сторінку для персонального блогу або новинного розділу або зовсім без блогу. Далі потрібно додати пару сторінок, якщо не вистачає потрібно обсягу – нічого страшного, це легко виправити шляхом редагування та оновлення сторінки.

Якщо ви публікуєте записи, до кожної з них можна буде придумати заголовок – це передбачено настройками. Записи моментально з’являються на сайті в блозі відразу після натискання опції “Опублікувати”. Як тільки сторінки готові і наповнені контентом, їх необхідно налаштувати: додати навігаційне меню і озаглавити, щоб відвідувачі могли орієнтуватися на сайті. Далі можна встановити додаткові плагіни, такі як бекап для резервного збереження всіх даних на випадок, якщо сайт “полетить”, або редактор блоків Elementor для створення дизайну головної сторінки.

Етапи створення сайту на WordPress

Протягом всього проекту вас буде супроводжувати досвідчений менеджер, який буде враховувати всі ваші побажання і специфіку вашого бізнесу. Якщо у вас виникло бажання замовити сайт на Вордпрес – просто залиште заявку або зателефонуйте. Задати будь-які питання і уточнити цікавлять нюанси роботи теж можна в телефонному режимі або в чаті, благо це абсолютно безкоштовно, і ні до чого не зобов’язує. Фахівці гарантують високу якість сайту і оперативність у виконанні всіх робіт, надійність і стабільну зворотний зв’язок з клієнтом.